C - 201 - Krásná paruka  s pěšinkou a nádherný přirozý  tón blond barvy - velmi přirozený vzhled - paruka vypadá krásně na omak i na pohled zblízka!  - 2999,- Kč. - více fotek zašlu e-mailem.

C - 202 - Krásná paruka s pěšinkou, nádherná černá ve stylu mikádo - velmi přirozená, lehká a vzdušná - 2. 499,- Kč - více fotek zašlu e-mailem.

G02 - PARUKA barvy přirozený blond - tuto paruku lze česat na temeni na obě strany, má jenmý vlas velmi pořirozený na pohled i na omak, na temeni je poutkovaná v MONO stylu a je velmi vhodná pro lidi úplně bez vlasů, vzhledem k MONO materiálu na temenem lze pod parukou zviditelnit vlastní pokožku, paruka pak vypadá naprosto přirozeně  -  1.900,- Kč.

 

 K-114 Hnědá, mimořádně hezká paruka, s pěšinkou ve stylu pokožky, nádherný moderní a  velmi přírozený styl, paruka je lehká, vzdušná, na omak i na pohled zblízka jako vlastní vlasy - 2,600,- Kč

 C - 203 - Krásná, vzdušná, lehká paruka s pěšinkou, nádherné barvy kaštanu a mahagonu, paruka je ve stylu módního mikáda  - 2.599,-  Kč

 K-113 - Tmavě hnědá, lehká vzdušná paruka s kontrastním bílým melirem, moc hezký model, hezká a přirozená paruka má pěšinku v imitaci pokožky, vzhled je přirozený i zblízka, paruka je vhodná i pro starší dámy, lze jednoduše přistřihnou kolem očí dle individuální potřeby  - 2.150,- Kč

V-301 - Jednoduchá klasika - krásná černá paruka s pěšinkou, velmi přirozeného vzhledu, příjemná na omak, velmi skušivá  - 1.650,-Kč

 

 C - 204 - Paruka lehká, vzdušná, barvy platinové blond ve stylu  mikáda s pěšinkou v imitaci pokožky, moc hezký a přirozený model vhodný pro každou příležitost  - 2.499,- Kč  - více fotek mohu zaslat e-mailem.

D-102 - Přirozený model  paruky v barvě  tmavý studený blond - barva je až lehce světle hnědá, velmi přirozená, paruka je hezká s imitací pěšinky na temeni, je vzdušná a lehká, univerzální velikosti a uvnitř nastavitelná, sedí na každou hlavu dobře, krásný přirozený vzhled -1.890,- Kč

 

 

016- PARUKA V BARVĚ TMAVÝ BLOND AŽ SVĚTLE HNĚDÁ, S NÁDHERNÝM PŘIROZENÝM MELÍREM PO CELÉ HLAVĚ VE DVOU  BAREVNÝCH TÓNECH, CELKOVĚ VELMI PŘIROZENÝ VZHLED! TATO PARUKA  JE MIMOŘÁDNĚ HEZKÁ A SLUŠÍ VŠEM. UNIVERZÁLNÍ VELIKOSTI, NASTAVITELNÁ A PŘÍJEMNÁ NA NOŠENÍ, DÉLKA OD TEMENA CCA 45 -50 CM, LZE JEDNODUŠE PŘISTŘIHNOUT KOLEM OČÍ DLE POTŘEBY -  1.800,- Kč.

 

Z - 020 - Paruka s imitaci pěšinky, barva paruky je moderní ve dvou barevných tónech - převládá krásný přirozený blond a spodní vlasová vrstva paruky je v barvě hnědé, tato paruka je moderní, krásného střihu a velmi hezkého barevného  provedení - velmi zajimavý nevšední, ale přesto přirozený moderni střih  - 1.550,- Kc.

V-302 - Nádherná paruka barvy  dětský severský blond, lehce do platiny  s imitací pěšinky, přirozeného vzhledu, příjemná na omak  - 1.590,- Kč

 

RA-K4 - moc hezký nový styl, černá barva s pěšinkou přirozeného střihu, vzhled je celkově přirozený, příjemná na omak  - 1.300,- Kč

 Z - 015 - Paruka má imitaci pěšinky a je v barvě střední oříškový blond       s jemným světlejším melirem, tato paruka je v délce středně dlouhé a je vhodná na každé použití, velmi přirozený vzhled - 2.230.- Kc.

RA-K3 - Mladistvá paruka pro každý věk, moc hezký moderní styl  v černé barvě, nový model, nový střih - paruka má imitace pěšinky, krásný vzhled a je přirozená na pohled i na omak - 1.330,- Kč

 

 ALI - 060 - Paruka barvy seversky blond - 1.490,

ALI - 060 - Paruka barvy seversky blond - 1.490,-

022- STŘEDNĚ TMAVĚ HNĚDÁ PARUKA S NĚKOLIKA JEMNÝMI PRUHY SVĚTLEJŠÍHO MELÍRU, JE UNIVERZÁLNÍ VELIKOSTI UVNITŘ NASTAVOVACÍ A NA HLAVE SEDÍ VÝBORNĚ, JE LEHKÁ A VZDUŠNÁ VHODNÁ  NA KAŽDÉ POUŽITÍ - 1,170,- Kč.

 

 Z-008 - Středně dlouhá paruka nádherné barvy v tónu středně jasný mahagon, paruka má  imitace pěšinky a krásný moderní přirozený střih, je přirozeného vzhledu a příjemná na omak - 1.900,- Kč

 

RA-K1 - Krásný model v nádherném středně tmavém, velmi přirozeném blond tónu s lehounce světle hnědým nádechem se světle  blond konečky meliru, paruka má imitaci pěšinky a je velmi přirozeného vzhledu i střihu, na omak příjemná, lze jednoduše přistřihnout ofinu dle potřeby, více foto mohu zaslat e-mailem - 1.290,- Kč 

 

F020- Středně tmavý blond až lehce do světle hněda,  paruka je velmi hezká a decentní pro všechny věkové kategorie. Je  přirozeného  vzhledu a příjemná na omak -  1.190,- Kč .

 

F033- Krásná středně hnědá paruka ve stylu střapatého mikáda má velmi lehký světlý melír u konečků a je naprosto  přirozeného vzhled, má na temeni náznak imitace pokožky a je příjemná a přirozená i na omak  - cena 1.770,- Kč.

F 030 středně hnědá s lehounkým melírem a s copánky, které  lze jednoduše rozčesat, hezký styl pro každou příležitost, vhodná i na denní nošení - 990,- Kč.

 

MODEL - F021-hnědá dvou tónů, světlejší v předu, tmavší vzadu, MONO materiál na temeni - lze česat všemi směry, na temeni je poutkovaná v MONO stylu a je velmi vhodná pro lidi úplně bez vlasů, MONO !!! na temeni lze pod parukou zviditelnit vlastní pokožku, paruka pak vypadá naprosto přirozeně - cena 1,590,- Kč  .

 

F039-tmavý blond až světle hnědá paruka - velmi přirozený vzhled - tuto paruku lze jedniduše přistřihnout dle individuální potřeby, má na temeni náznak pěšinky, celkově moderní střapatý vzhled, připravený k zastřižení dle potřeby -  cena pouze 1100,- Kč .

 

BN002 - tmavě hnědá - hezký levnější model vhodný pro starší ženu  - cena 1,000,- Kč .

 

 RA-K1 -nádherný tmavý přirozený blond či lehounce světle hnědá s konečky meliru, paruka má imitaci pěšinky a je velmi přirozeného vzhledu i střihu, lze jednoduše přistřihnout ofinu dle potřeby, více foto mohu zaslat e-mailem - 1.290,- Kč 

F003 - Středně tmavá kaštanová barva, hezký střih - 1,270,- Kč 

 

F008 - Paruka barvy velmi krásný mahagon dvou barevných tónů, moc hezký styl,  moderní sportovní střih a příjemná na omak  - cena 1,450,- Kč.

 

F015 - Hodně tmavá paruka až do černé barvy, moc hezký styl - super mikádo, vzadu krátce střižená, velmi vhodná na denní nošení i pro horké letní dny, paruka vypadá velmi přirozeně i  na omak příjemná a kvalitní za super cenü  - 1,970,- Kč.

F013 - Středně tmavo hnědá paruka, velmi hezký střapatý střih - styl Meg Ryan v tmavém provedení - 1.480,- Kč

 

F009 - Světle hnědá, přirozená paruka - část paruky je ručně poutkována na Mono !!! materiálu, lze česat všemi směry, vynikající přirozený  vzhled, paruka je  přirozená a příjemná i na omak, cena  1,800,- Kč.

 

F017 - naprosto řirozená středně hnědá paruka -část paruky na temeni je ručně poutkována na MONO !!!  materiálu, ofina je delší a  připravená  k zastřihnutí dle potřeby, lze česat vpravo nebo vlevo, vhodná pro lidi úplně bez vlasů, pod MONO materiálem na temeni lze zviditelnit vlastní pokožku a tak ještě více zdůraznit velmi přirozený vzhled, příjemná i na omak, lehká a vzdušná vhodná na denní nošení, velmi nenápadný styl, paruka na fotce vypadá neupraveně, nicméně je velmi hezká a hlavně přirozená, je vhodná na přistřižení dle potřeby a to i pro muže - 2. 000,- Kč .

F035 - Prošedivělá paruka stále s lehounkým hnědým podtónem, částečně ručně poutkovaná na temeni na MONO materiálu - lze ji česat všemi směry, naprosto přirozený vzhled, lehká a vzdušná vhodná i na denní nošení -  cena 3,320,- Kč.

 

NP10-Krásná jasně mahagonová HOT paruka, prostě nádherná, supermódní mikádo, má imitace pěšinky, je lehká a vzdušná, vynikají i na denní nošení na léto - cena 1,890,- Kč.

 

D010- Paruka barvy hodně světle hnědá až tmavý blond, je přirozený mix 2 barev, nádherný střih ve stylu Meg Ryan - velmi hezký a naprosto přirozený vzhled, krásná na omak i napohled, drží dobře tvar  - 1,950,- Kč. 

 

D011 - Paruka v klasickém stylu  Marilyn Monroe - středně tmavě sytý blond dvou barevných tónů, nádherná klasická vlna, luxusní klasický vzhled - 1,370,- Kč.

 

 

Make a Free Website with Yola.