VŠECHNY PARUKY A PŘÍČESKY VE STYLU DREDY, KTERÉ ZDE VIDÍTE, JSOU VÝJIMEČNÉ MODELY Z PŘEHLÍDKY Z KALIFORNIE. KAŽDOU PARUKU A PŘÍČESEK 'DREDY' MÁM POUZE 1X - TAK, JAK JE ZDE VIDÍTE NA FOTKÁCH. PARUKY JSOU UVNITŘ NASTAVOVATELNÉ, UNIVERZÁLNÍ VELIKOSTI VE STYLU - UNISEX - VHODNÉ TEDY PRO MUŽE I ŽENY. PŘÍČESKY JSOU NA SKŘIPCI. TYHLE MODELY, SVOU VÝJIMEČNOSTÍ, JSOU VYNIKAJICÍ DOPLŇKY PRO MUZIKANTY NA JEVIŠTĚ A TAKÉ JAKO SUPER DOPLNĚK PRO HIP - HOP STYL MÓDU .   

BN009 DREDS - PARUKA DREDS - DREADLOCKS- v barvě mahagonovo-červené, středně volně lehce rolované a krepaté dredy jsou na jednotlivých koncích dredů již připraveny k jednoduchému dekorovaní, např. k navlékáni korálek a kovové deorace -  cena  1.990,- Kc.

BN001 AFRO - tmavě hnědá, velmi přirozená  paruka v klasickém stylu 'afro', nastavovací univerzální velikosti, paruku  lze jednoduše přistřihnout dle individuální potřeby, styl je unisex a vhodný pro muže i ženy, vypadá velmi realisticky - cena 1.300,- Kč.

 

DREDS 7 - Krásný příčesek barvy platinovo-medový blond ve střapatém stylu a různě dlouhém vlasu na skřipci, perfektní k obohacení krátkých vlasů, velmi hezký a moderní  styl - cena 1.300,- Kč

 

DREDS 8 - Příčesek barvy tmavě hnědo-mahagonové na skřipci ve stylu - volné dredy v lehkém přirozeném krepu - cena 1.390,- Kč.

 

DREDS 9 - Příčesek barvy středně tmavě hnědé má světlé konečky pro přirozený vzhled, příčesek je ve stylu - 'rope'  dredy jsou točené, konečky jsou ukončené a lze na ně jednoduše přidat dekoraci - korálky, barvné gumky, dřevěné čikovové přívěšky ...cena 1.270,- Kč

 

Make a Free Website with Yola.